השירותים של MaramGroup

פריוריטי בענן

­­פריוריטי בענן- אותו מוצר רק מאובטח יותר, נגיש יותר ומגובה.

תוכנת המרכזית במשרד פריוריטי היא מהתוכנות המחשב החשובות ביותר במשרד, היא מאחסנת בתוכה מידע חשוב של ליבת העסק ולכן אתם מחוייבים לשמור על תוכנה זאת ברמת האבטחה הגבוהה ביותר שניתן וכמובן ליישם גיבויים קבועים לתוכנה.

חשבשבת בענן

­­חשבשבת בענן- אותו מוצר רק מאובטח יותר, נגיש יותר ומגובה.

תוכנת המשרד חשבשבת היא אחת מתוכנות המחשב החשובות ביותר במשרד, היא מאחסנת בתוכה מידע חשוב של ליבת העסק ולכן אתם מחוייבים לשמור על תוכנה זאת ברמת האבטחה הגבוהה ביותר שניתן וכמובן ליישם גיבויים קבועים לתוכנה.

שולחן עבודה בענן

שולחן עבודה מרוחק בענן - אם אתם מתעניינים בהעברת המשרד לחווית עבודה נוחה יותר בעידן המודרני עם גישה מכל מקום בעולם בצורה מאובטחת.

גיבוי בענן

 

גיבוי בענן - יכולת ההתאוששות של ארגון כתוצאה מאובדן מידע הוא דבר ראשון במעלה וחשיבותו. מרם גרופ מאפשרת לך לשמור את המידע היקר לך בשרידות גבוהה שתמיד יהיה זמין עבורך.

שירותי אינטגרציה

שירותי מומחה אינטגרציה - אם השנים צברה מרם גרופ נסיון רב במערכות רבות, אם חשוב לך שמערכות המחשוב בארגון שלך יוקמו ויטופלו ע״י המומחים שלנו בכדי שתמיד יהיו זמינות.

מרכזיה בענן

מרכזיה בענן - אם כל ליד חשוב לך בארגון ואתה לא רוצה לפספס אף שיחה אם יש לך מוקד שירות  וגמישות בעולם הטלפוניה חשובה לך זה הזמן להתקדם למרכזיה שמתפתחת בכל יום.

תשתיות רשת​

שירותי תשתיות - במרם גרופ יודעים שהתשתית היא הדבר החשוב ביותר בכדי למנוע תקלות כאשר מקימים ארגון חדש.

אם חשוב לך להבין על סוגי התשתיות הקיימות וההיתרונות שבהן.

מערכות אחסון מרכזי iXsystems

מערכת אחסון מרכזי של חברת iXsystems מוצר אשר משמש כאחסון מרכזי בחברות הגדולות בעולם.

מערכת אחסון המשתמשת בטכנולוגית SAAS תומכת בפרוטוקולים - ISCSI, NFS, CIFS, HA ועוד.

תיבת דואר בענן

 

תיבת דואר בענן - חשיבות הדואר האלקטרוני היומנים והאנשי הקשר הם לב ליבה של הארגון מרם גרופ מאפשרת לך להיות מסונכרן מכל מקום ומכל התקן שתמיד תישאר מעודכן.

שרתים בענן

שרתים בענן, אירוח שרתים בענן בצורה מאובטחת, מגובה ומנוטר 24/7!

בנוסף אנו מספקים שירותי אירוח (Hosting), שרתים וירטואלים (VPS).