התקשרו אלינו עכשיו לשיחת יעוץ ללא התחייבות

073-7078060

אתם מוזמנים גם להשאיר פרטים:

שירותי דוא"ל בענן

תיבות מייל בענן פרטי, אקסציינג' (Exchange)

 

איזי פוסט (EasyPost)  הינו שירות הדואר בענן הייחודי של קבוצת מרם.

בשנת 2010 הקימה חטיבת הטכנולוגיה של מרם גרופ את שירות הדואר בענן הכולל תיבת מייל (דוא"ל), יומנים, אנשי קשר, שיתוף קבצים עם גישה וסנכרון מלא ב-5 התקנים ויותר כגון: מחשב נייד/ נייח, סלולאר, טאבלט ועוד.

 

שירות הדואר בענן אינו דורש תחזוקה מצד הלקוח ואינו דורש קניה של שרתים להבדיל משירותי דואר אלקטרוני אחרים שדורשים התקנה באתר הלקוח וקניית ציוד חומרה יקרה ורישיונות.

במידה והחלטתם לעבור עם ארגון קיים או להקים ארגון חדש עם שירותי הדואר בענן של חברת איזי פוסט מקבוצת מרם, אנו נדאג לכם בכל התהליך הטכני עד לעבודה מלאה עם תיבת המייל החדשה שלכם.

 

במידה ואתם עוברים משרת מקומי לשרתי הדואר בענן של איזי פוסט, אנו נדאג להעביר את כל תיבות הדואר לענן במהירות וביעילות ללא השבתה של הארגון כלל וללוות אתכם עד לחיבור מלא לתיבה בענן ואתם כלל לא צרכים ידע טכני לצורך המעבר.

לאיזי פוסט שרתים גם בחוות שרתים בארץ ולכן להבדיל מחברות אחרות שהעלאת התיבות לענן איתם הוא תהליך מסורבל ואיטי המצריך לפעמים שבועות שלמים להעלאת התיבות, באיזי פוסט התהליך מהיר, עם גישה ישירה ומהירה דרך חוות השרתים לשרתי הדואר בענן, תהליך העלאת תיבות המייל לענן דרכנו מהיר מאוד.

 

אם אתם מקימים ארגון חדש ובחרתם בשירותי הדואר שלנו אנו נלווה אתכם מרגע קניית הדומיין ועד פתיחת התיבות בענן, אין לכם צורך בידע טכני כלל, איזי פוסט תלווה אתכם בכל התהליך ותוך מספר שעות תהיה לכם תיבת מייל עם שם המותג שלכם.

 

התשלום עבור תיבת המייל בענן הינו תשלום חודשי קבוע, השירות מגיע עם תמיכה טלפונית מלאה.

לאיזי פוסט אפשרות גם לשירת ותמיכה טכנית באתר הלקוח, נציג טכני שלנו יגיע עד אלייך בכדי לתת שירות לתיבת הדואר בענן.

 

באיזי פוסט בכל רגע נתון ניתן להוסיף או להסיר תיבות מייל מהענן והתשלום הינו עבור תיבות מייל הפתוחות בלבד.

 

לקניית דומיין ועבודה עם תיבת מייל בעלת שם הארגון שלכם חשיבות רבה למיתוג העסק, עזבו עוד היום את השימוש בתיבות מייל "חינמיות" ועברו לעבודה עם תיבת מייל ממותגת.

במידה ויש לכם אתר אינטרנט השתמשו בכותבת האתר (דומיין) לחיבור לתיבות מייל.

לאיזי פוסט מקבוצת מרם צוות יועצים מקצועיים שישמחו לתת לכם מענה וייעוץ בכל שאלה. צרו איתנו קשר עוד היום ותהנו ממגוון שירותים גדול.