התקשרו אלינו עכשיו לשיחת יעוץ ללא התחייבות

073-7078060

אתם מוזמנים גם להשאיר פרטים:

שולחן עבודה בענן

מושגים מעולם הענן:
VDI- Virtual Desktop Infrastructure הינה סביבת עבודה בה המשתמשים עובדים בשולחן עבודה לא מקומי, כל הפעולות אשר המשתמש עושה בשולחן העבודה נשמרות על שרתי החברה, המשתמש יכול להתחבר מכל עמדת קצה בארגון או מחוץ לארגון במידה והארגון אישר זאת, לשולחן העבודה שלו ולהמשיך לעבוד באותה הנקודה בה עצר,  VDI הינה סביבת עבודה אשר השרתים בה מותקנים בתוך הארגון, אנשי הIT  בארגון אמונים על תחזוקת החומרה והתוכנה וצרכים לדאוג לשרידות מרבית לצורך מתן שירות יציב ואמין, כמו כן אמונים אנשי הIT  על גיבוי המערכת במקרה של אסון.

Daas- Desktop As A Service הינה סביבת עבודה בה המשתמשים עובדים על שולחן עבודה מרוחק אך להבדיל מVDI  סביבת עבודה זו מאוחסנת מחוץ לארגון ע"י חברה חיצונית שאמונה על תחזוקת החומרה ולעיתים גם על התוכנה, בצורת עבודה זו אנשי הIT  בארגון אחראים בדרך כלל על ניהול התוכנה והתקשורת בלבד, עם השנים הבינו מנמר"ים בחברות גדולות שעבודה בתצורת Daas  הינה כדאית יותר, בתצורה זו הארגון חוסך כסף רב בכך שאינו צריך לרכוש: שרתים, רישיונות, חדרי שרתים חשמל ומיזוג וכמו כן אחזקת צוות IT  גדול  יותר לצורך תחזוקה ובנוסף אין צורך בגיבויים מרוחקים מכיוון שהמידע לא נמצא בארגון.

עמדה רזה- (Thin client)- הינה תחנת עבודה קטנת מיימדים זולה וחסכונית בחשמל אשר בה משתמשים בדרך כלל לצורך התחברות משתמש הקצה לשולחן העבודה המרוחק.

שולחן עבודה וירטואלי זאת דרך נוספת לשימוש בסביבת עבודה שאינה מקומית.

 

מידע אודות שירות שולחן עבודה מרוחק במרם גרופ:

מרם גרופ מתמחה במתן שירותי Daas  ובהקמת סביבת VDI  לחברות גדולות.
מרם גרופ מאחסנת את שרתיה בשתי חוות שרתים גדולות בארץ.
איחסון השרתים בחוות אלו מבטיח: חשמל יציב, קו תקשורת יציב בעל רוחב פס גדול, קרור ואבטחה 24/7 וגיבויים בין 2 האתרים.
מרם גרופ מחזיקה ארונות תקשורת מזוודים בחומרה המתקדמת ביותר בשוק, שרתים וציוד תקשורת של החברות מהמובילות בשוק וכל זאת על מנת לתת לך הלקוח שרידות מקסימלית ועבודה רציפה ללא הפסקות.
למרם גרופ צוות טכני עתיר ידע ושנות ניסיון שנצברו בחברות הגדולות ביותר במשק הישראלי.
מרם גרופ מתגאה בהקמת סביבת עבודה ייחודית לצורך מתן שירותי שולחן עבודה מרוחק (Daas) לקהל לקוחותיה. הסביבה מאובטחת ע"י חומות האש מהמתקדמות בשוק ומנוטרת 24/7 ע"י תוכנות ייחודיות וצוות מקצועי.

 

יתרונות של שולחן עבודה מרוחק:

  • אין צורך בקניית שרתים יקרים, רישוי תוכנות, מערכות סטוראג, והקמת חדרי שרתים עם מיזוג אוויר.

  • חסכון ענק בחשמל. אין מיזוג ושרתים שעובדים 24/7 בארגון.

  • חיבור לתקשורת יציבה של חוות שרתים ולא מול קו תמסורת במשרד שבמידה ונפל לא ניתן גם לעבוד מחוץ לארגון. במידה והקו במשרד נופל לא נפגעו העובדים שמחוברים מבחוץ

  • אין צורך בהחזקת צוות אנשי IT  גדול, בארגונים קטנים ניתן לוותר על החזקת איש IT  ובארגונים גדולים ניתן לצמצם את כח האדם שמתחזק את מחלקת המחשוב.

  • קניית עמדות קצה thin client, עמדות אלו חסכוניות בחשמל וזולות יותר ממחשבים רגילים

  • אין צורך לקנות רישיון של מערכת הפעלה ואופיס לכל מחשב, הרישוי נמצא בשולחן העבודה המרוחק והוא חלק משירות הDaas.

  • קלות ונוחות בעת מעבר משרדים, כל מה שאתם צרכים במשרד החדש אליו את עוברים זה קו אינטרנט, כל משתמש שמגיע למשרדים החדשים מתחבר לשולחן העבודה שלו וממשיך לעבוד מאותה נקודה שעצר.

  • התשלום החודשי הוא בהתאם לכמות המשתמשים, ולכן השירות הוא דינאמי ומאפשר הוספה והסרה של משתמשים בהתאם לצרכי הארגון. אין צורך יותר להתלבט בעוצמת השרתים ולנסות להעריך את כמות המשתמשים שיהיו עליהם בעתיד.